Producent domów z drewna

domy drewniane mieszkalne, domki rekreacyjne i gospodarcze

Witamy na naszej stronie

Domy z drewna to nasza specjalność i pasja. Domy drewniane od wieków były preferowane przez naszą społeczność, stąd duże tradycje, w budownictwie drewnianym.

Domy mieszkalne cała oferta domy

Domy mieszkalne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów mieszkalnych, także domy na zgłoszenie (bez pozwolenia na budowę)
Domki letniskowe na zgłoszenie cała oferta Producent domów z drewna

Domki letniskowe na zgłoszenie

Domki letniskowe z drewna oraz domy na zgłoszenie (bez pozwolenia na budowę)
Domy gospodarcze na zgłoszenie cała oferta tanie domki z drewna całoroczne

Domy gospodarcze na zgłoszenie

Domy gospodarcze i domy na zgłoszenie (bez pozwolenia na budowę)
 


 

Nasze domy z drewna charakteryzuje niepowtarzalny mikroklimat, estetyczny wygląd i ciepło. Firma BuDrev została założona w 1989 roku. Została wyróżniona w następujących kategoriach; SOLIDNA FIRMA 2008, ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2007, ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2009 brązowy orzeł.

Doświadczenia czerpiemy z wielowiekowej tradycji na naszym terenie oraz na bieżąco wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne w budowie domów mieszkalnych i letniskowych z drewna. Bogate doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczno- kadrowe jest w stanie zaspokoić Państwa wymagania dotyczące wysokiej jakości i funkcjonalności naszych domów. Domy nasze cechuje solidność wykonania,'' - wszystkie elementy są suszone w suszarniach komorowych do wilgotności powietrzno suchej (16-18%), czterostronnie strugane z fazowanymi krawędziami" oraz atrakcyjna cena, jak i to że spełniają one wszystkie wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego. Wykonujemy domy mieszkalne według indywidualnych zamówień w technologii szkieletowej z wyprawą elewacyjną z tynku mineralnego lub akrylowego. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Europy. Nasze produkty można spotkać w okolicach takich miast jak; Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Łódź, Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Olsztyn. Lubin, Szczecin.